قشر وسیعی ازگردشگران رزرو هتل خود را از طریق سایت رزرو هتل انجام می‌دهند. بنابراین در نظر داشته باشید برای طراحی سایت توریستی بخش رزرواسیون اینترنتی و پرداخت آنلاین از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بخش رزرو بلیط و رزرو هتل توسط تیم طراحی سایت صدر آکادمی به صورت حرفه‌ای طراحی می‌شود. شما برای طراحی سیستم رزرواسیون به اطلاعاتی نیاز دارید که کاربر در اختیارشما قرار می‌دهد. به عنوان مثال در این بخش کاربر باید مبدا،مقصد، بازه تاریخ سفر، تعداد مسافران وتعداد اتاق را تعیین کنند.

اهداف طراحی سایت گردشگری

همانطور که می دانید آژانس های گردشگری چند سالی است که در کشور ایران فعالیت خود را به صورت حرفه ای شروع کرده اند برای گسترش کار خود نیاز دارند که فعالیتشان را به طور کامل به مردم معرفی کنند، در نتیجه با طراحی سایت می توانند به خواسته خود دست یابند. با داشتن وب سایت گردشگری اختصاصی می توان تمام امکاناتی که این آژانس های گردشگری در اختیار کاربران و مشتریان قرار می دهند را بدون محدودیت زمانی و مکانی به خوبی انجام دهند.

کاربرد طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری یا طراحی سایت توریستی به منظور دادن اطلاعات و توضیحات جامع و مفصل در مورد اماکن و نقاط دیدنی طبیعی، اماکن تاریخی و باستانی، مذهبی و زیارتی چه در داخل کشور و چه فراتر از مرزها به اقشار مختلف مردم بوده و همچنین ارایه اخبار مربوط به آژانس ها و قیمت تورها، برنامه حرکتی اتوبوس ها و قطار و معرفی هتل ها و مراکز اقامتی و رستوران های معتبر و مراکز مهم خرید از زمینه های فعالیتی اینگونه وب سایت ها می باشد.

طراحی سایت گردشگری برای شرکت های آژانس هواپیمایی بزرگ و باسابقه و تورها نوعی اعتبار محسوب شده و برای شرکت های کوچک و جدیدالتاسیس نیز زمینه ای برای جذب و افزایش مشتریان را فراهم می کند.

از ویژگی های مهمی که می توان برای طراحی سایت گردشگری نام برد عبارتند از :

معرفی تورها
قابلیت أخذ ویزا
قابلیت رزرو هتل
معرفی مناطق توریستی
نمایش نقشه مناطق توریستی
قابلیت مشاهده مکان های اقامتی
معرفی فعالیت آژانس گردشگری
معرفی امکانات تفریحی و سرگرمی

استفاده سئو در طراحی سایت گردشگری

مطمئناً از کاربرد ویژه و اساسی سئو در طراحی سایت مطلع هستید، همانطور که می دانید معمولاً اغلب افراد با تایپ یک کلمه در نوار جستجوگر گوگل به دنبال نتیجه می گردند. در نتیجه بسیار مهم است که این کلمات کلیدی که مختص نوع حرفه است، در طراحی سایت نیز به کار گرفته شود. انتخاب هوشمندانه شرکت طراحی سایت به شما این امکان را می دهد که وب سایت شما، با رعایت استانداردهای بین المللی از پایه طراحی سایت صورت می گیرد. شرکت طراحی سایت مبنا یکی از معتبرترین شرکت های طراحی سایت می باشد که با سابقۀ درخشان خود در رابطه با سئو نویسی خود را به مشتریان ثابت نموده است.

امکانات طراحی سایت گردشگری

امکان معرفی بهترین هتل ها و ارائه معیارهایی به جهت انتخاب بهترین هتل ها

امکان اعلام وضعیت آب و هوا در زمان راه اندازی سایت گردشگری
معرفی جاذبه های گردشگری بر اساس دسته بندی هایی همچون شهر و استان
معرفی غذاهای محلی
امکان مشاهده قیمت بلیط ها
امکان ورود و ثبت نام کاربران
معرفی اعضای شرکت در راه اندازی سایت گردشگری و یا طراحی سایت آژانس مسافرتی
امکان ثبت و درج تبلیغات
معرفی تورها و جزئیات کامل
فروشگاه آنلاین به جهت خرید و فروش تور ها
سفرنامه
وبلاگ به جهت ارائه مطالب مفید
گالری تصاویر
امکان رزرو کردن هتل، هواپیما، تور و غیره
و بسیاری امکانات دیگر….

سئو سایت گردشگری

اگر که شما کمی آشنایی با ایجاد وب سایت گردشگری داشته باشید، قطعا به اهمیت سئو سایت آگاه هستید. سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو یکی از مهم ترین بخش های طراحی وب سایت گردشگری به شمار می رود. اگر که در طراحی سایت گردشگری و یا طراحی سایت آژانس مسافرتی اصول سئو به درستی رعایت نشود، امکان رقابت شما به شدت کاهش پیدا خواهد کرد.
در واقع سئو به طراحی سایت گردشگری شما کمک می کند تا دیده شوید. زمانی که کاربران عبارات خاصی را در موتورهای جستجو، سرچ می کنند، نتایجی نمایش داده می شود. اگر که در طراحی سایت گردشگری و یا طراحی سایت آژانس مسافرتی شما اصول سئو رعایت شده باشد، سایت شما در صدر نتایج قرار گرفته و در نتیجه شما دیده می شوید.
به عنوان مثال بسیاری از اوقات کاربران به قصد مشاهده سایت خاصی جستجو نمی کنند، آن ها تنها به دنبال عبارت یا خدمات خاصی هستند؛ مثلا اگر کاربری کلمه خدمات گردشگری را در موتور جستجو گوگل جستجو کند و شما در نتایج ۱ تا ۱۰ گوگل نمایش داده شوید، امکان ورود کاربر به سایت شما و در نتیجه استفاده از خدمات به مراتب بیشتر از زمانی است که کاربر سرچ کند و سایت شما در رتبه ۱۰۰ قرار گرفته باشید.
طراحی سایت گردشگری بر پایه سئو به سایت شما کمک می کند تا در رتبه های برتر قرار بگیرد. هر اندازه طراحی سایت گردشگری و یا طراحی سایت آژانس مسافرتی شما اصولی تر انجام شود احتمال بهبود رتبه شما بیشتر خواهد بود.
شرکت رایان به واسطه کارشناسان فوق حرفه ای در زمینه بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی وب سایت در زمان طراحی سایت گردشگری به شما کمک می کند تا بتوانید در نتایج برتر حضور داشته باشید. به جهت اطلاع دقیق از چگونگی روند شرکت رایان در ساخت سایت گردشگری بر پایه سئو کافیست که با مشاورین این شرکت تماس گرفته و در زمینه طراحی سایت گردشگری و یا طراحی سایت آژانس مسافرتی درخواست مشاوره کنید.

معرفی امکانات سایت مسافرتی

از امکاناتی که سایت مسافرتی باید در اختیار مسافران قرار دهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارائه پکیج تورهای ترکیبی
معرفی خدمات مسافربری و گردشگری آژانس گردشگری
معرفی تور گردشگری، امکان ثبت نام و خرید تور
معرفی اماکن باستانی و جاذبه‌های گردشگری
گالری تصاویر و آرشیو ویدئوها