چرا وکلا نیاز به داشتن سایت دارند؟

یکی از مشکلاتی که در زمینه وکالت و موارد حقوقی برای افراد وجود دارد این است که برای مطمئن شدن از موضوعی حتما باید از یک وکیل مشاوره بگیرند. در اکثر مواقع دسترسی به وکیل به سادگی فراهم نبوده و مجبور هستید که برای سوالات پیش پا افتاده هم از ترافیک شهری عبور کرده و با یک وکیل دیدار کنید. وکلا برای رفع این مشکل سعی می‌کنند از طریق تلفنی مشاوره ارائه کنند، اما مشکل این است که در برخی مواقع قادر به دریافت هزینه مشاوره یا دسترسی به مدارک موکل نخواهند بود.

در چنین شرایطی طراحی سایت وکالت بهترین انتخاب خواهد بود. شما به راحتی می‌توانید با فراهم کردن امکان مشاوره انلاین وکالت در سایت خود با موکلین در ارتباط مستقیم قرار گرفته و مدارک آنها را برای بررسی و مشاوره وکالت از طریق سایت پیگیری کنید. علاوه بر این می‌توانید برای هر مشتری یک پرونده آنلاین ایجاد کنید تا هر زمان که نیاز بود به پرونده آنها دسترسی داشته باشید.

چرا طراحی سایت وکالت مهم است؟

تمام وکلا باید برای توسعه کارهای خودشان به سمت فضای آنلاین بروند و برای خودشان یک طراحی سایت مختص به یک وکیل را پیاده سازی کنند که امکاناتی نظیر موارد زیر را دارا باشد.

● مشاوره حقوقی آنلاین
● آموزش های حقوقی
● پرداخت آنلاین هزینه وکالت
● دسترسی به رزومه وکیل
● پرسش و پاسخ سوالات موکلان
● داشتن بخش مرتبط با دعاوی کیفری
● تنظیم قراردادهای داخلی و بین اللملی
● امکان آپلود و ارسال مدارک برای مشاوره دقیق‌تر وکالت
● داشتن بخش مرتبط با دعاوی خانواده(طلاق) و بخش های محاسبات مختلف اعم از مهریه، ارثیه و دیه

یکی از مواردی که در طراحی سایت وکالت اهمیت دارد در این است که رزومه وکیل را به خوبی در دسترس قرار دهید. به این طریق افرادی که قصد استفاده از وکالت آنلاین را دارند قادر خواهند بود تا با وکیل خود آشنا شوند. رزومه کاری همچنین این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید تعداد پرونده‌های موفق و ناموفق خود را نمایش دهید.

علاوه بر این موارد می‌توانید قابلیتی فراهم کنید که موکلین پس از به نتیجه رسیدن از مشاوره‌های ارائه شده از سوی شما، نظرات خود را ارسال کنند تا با نمایش دادن در سایت رزومه بهتری در سایت وکالت خود داشته باشید.

از آنجایی که عموم مردم به صورت همه جانبه به قوانین وکالت آگاهی ندارند، با طراحی سایت وکالت می‌توانید در جهت کسب راهنمایی و مشاوره مسائل حقوقی همچون مواردی مربوط به بیمه، چک، قوانین کار، ازدواج و طلاق، قوانین تجاری و عقد قعود و… دیگران را راهنمایی کنید. از آنجایی که بسیاری از افراد به دنبال مشاوره رایگان برای مدت محدود هستند می‌توانید برای چند سوال به صورت رایگان آنها را راهنمایی کنید و برای اینکه نتیجه ثمربخش از وکالت آنها را بدهید آنها را به دفتر وکالت خود دعوت کنید.

بطور حتم کسانی که به وب‌سایت شما وارد می‌شوند اگر سایت شما بطور کامل و منسجم طراحی شده و به اصطلاح حرفی برای گفتن داشته باشید نشان از پاسخگویی به نیازهای کاربران دارد تا آنها به مخاطبان پر و پا قرص وب سایتتان تبدیل شده و از خدمات وکالت شما استفاده کنند.

اهمیت طراحی سایت وکلا

استفاده از روش های قدیمی و حضوری برای ارائه خدمات حقوقی دیگر چاره کار نیست. زیرا امروزه افراد ترجیح می دهند اکثر کارهای خود را به صورت آنلاین انجام دهند. متاسفانه بسیاری از وکلا از مزیت ها و امکاناتی که داشتن سایت میتواند برای کسب و کار آنها ایجاد کند بی خبرند. یکی از مزایای طراحی سایت وکالت ، داشتن صفحه معرفی و گذاشتن رزومه و برنامه کاری و آدرس است که می تواند به مخاطبان و موکلان کمک کند تا انتخاب بهتری داشته باشند. از امکانات دیگر طراحی وب سایت حرفه ای برای وکیلان ،ساخت پنل مخصوص موکلان است تا بنوانند به صورت آنلاین روند پزونده خود را پیش ببرند و در صورت نیاز مدارک خود را آپلود کنند.

امکانات ویژگی طراحی سایت
حساب کاربری برای هر یک از کاربران
پنل ارتباط موکلان
گذاشتن اخبار دنیای وکالت
قرار دادن بخش خبرنامه در طراحی وب سایت
پنل مدیریت ساده با تجربه کاربری آسان
طراحی وب سایت ریسپانسیو
رنگ بندی و برندینگ متناسب با اهدف وکیل
امکان مشاوره آنلاین
خرید محصولات دانلودی نظیر قراردادها
کاهش هزینه های وکلا از طیف فرآیندهای ارائه گزارش و دریافت اطلاعات بصورت آنلاین
امکان دانلود قرارداد های PDF
صفحه اختصاصی برای معرفی وکیل
به صورت 24 ساعته درخواست های موکلین را ثبت کند(وکالت آنلاین)
امکان اضافه کردن تصویر و ویدیو
امکان اضافه کردن رزومه کاری
بخش محاسبات دیه، مهریه، ارثیه و …
قرار دادن مکان روی نقشه
همگام با سئو سایت و موتور های جستجو
پنل ارسال ایمیل بصورت گسترده
امکان رزرو وقت جلسه به صورت آنلاین
امکان جلسه غیرحضوری و پرسش از طریق سایت
داشتن مدیریت سطوح گروه‌ها و کاربران
داشتن بخش وکالت آنلاین
سیستم پرداخت آنلاین
داشتن بخش رزومه وکیل
داشتن بخش اخبار حقوقی
بخش مرتبط با بانک مقالات حقوقی
رزرو آنلاین برای مشاوره

آموزش رایگان حضوری یا غیر حضوری در 5 جلسه و پشتیبانی رایگان تا 1 ماه

ویژگی های طراحی سایت مشاوره حقوقی
در ساخت وبسایت حقوقی باید به چندین نکته توجه کرد برای این که وبسایت هم برای موکلان و هم برای وکلا و مراکز حقوقی موثر و کاربردی باشد باید دارای امکانات خاصی باشد. در لیست زیر ویژگی ها و امکاناتی که برای طراحی وبسایت وکالت مورد نیاز میباشد را میتوانید ببینید.

امکان داشتن مشاوره حقوقی آنلاین
صفحه معرفی و رزومه فعالیت های وکیل
بخش پرسش و پاسخ سوالات حقوقی
بخش مرتبط با دعاوی کیفری
تنظیم قراردادهای داخلی و بین اللملی
• داشتن بخش مرتبط با دعاوی خانواده (طلاق)
سیستم محاسبه هوشمندبرای مواردی مختلف همچون مهریه، ارثیه، دیه و …
پنل مدیریت ساده با تجربه کاربری آسان
داشتن مدیریت سطوح گروه‌ها و کاربران
داشتن بخش وکالت آنلاین
سیستم پرداخت آنلاین
داشتن بخش رزومه وکیل
داشتن بخش اخبار حقوقی
بخش مرتبط با بانک مقالات حقوقی
رزرو آنلاین برای مشاوره
سیستم عضویت موکلان

طراحی سایت موسسه حقوقی
موسسات حقوقی واسطه بین وکیل و موکل می باشند. این موسسات در زمینه امور حقوقی و وکالت و توسط کارشناسان حقوقی اداره می شود. طراحی سایت موسسه حقوقی کمک بسیاری در جذب موکل برای وکیلان و موسسات حقوقی می کند. یکی از خدمات ویستا طراحی سایت برای وکلا و موسسات حقوقی می باشد و می تواند شما را در این زمینه کمک کند. برای دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه با کارشناسان ویستا تماس بگیرید.

سئو سایت وکلا
دفتر حقوقی شما برای ادامه فعالیت در این دوران رقابتی به چه چیزی نیاز دارد؟ جواب عیان است: به رسمیت شناخته شدن و برند شدن.

اما چگونه می توانید به آن دست پیدا کنید؟ پاسخ کوتاه و آسان است. سئو سایت حقوقیتان.

چرا به سئو سایت وکالت احتیاج دارید؟
آیا می دانستید که 96٪ از مردم در صورت نیاز به مشاوره حقوقی به صورت آنلاین، برای یافتن وکیل آنلاین در گوگل به جستجو می پردازند؟
اما این همه ماجرا نیست، 74 درصد از افراد قبل از مراجعه به مشاوره حقوقی وکیل، به وب سایت وکیل مراجعه می کنند.
اما تمامی این آمار و ارقام چه معنایی دارد؟
اگر وب سایت حقوقی شما برای موتورهای جستجو بهینه نشده باشد، افرادی که در گوگل به دنبال وکیل آنلاین و یا وب سایت حقوقی میگردند نمیتوانند شما را در نتایج مشاهده کنند. دلیل آن ساده است، زیرا باید سایت وکالت شما بهینه باشد، که 96 درصد از افرادی که ما به آنها اشاره کردیم هنگام تایپ کردن بتوانند شما را بیابند.
وکیل مارکتینگ بهترین خدمات سئو سایت های حقوقی را به شما ارائه میدهد تا به شما کمک کند در دنیای بهینه سازی وب سایت وکلا حرکت کنید.
در اولین قدم باید نقشه ای برای سئو سایت داشته باشید، سئو بهینه سازی وب سایت وکیل زمان و تلاش زیادی را طلب میکند، بهتر است قبل از هر گونه اقدام، ابتدا سوالات زیر را از خود بپرسید.

کلمات کلیدی حوزه سایت حقوقی کدام اند و رتبه سایت شما در این کلمات در کجا قرار دارد؟
ترافیک سایت من چگونه است؟
آیا می توانید بازدیدکنندگان سایت خود را جذب کنید؟
چند نفر از آنها در تبدیل به مشتریان بالقوه خواهند شد؟
تجزیه و تحلیل رتبه بندی برای چند کلمه کلیدی دقیقاً نشان می دهد که در حال حاضر کجای کارهستید.
اگر شما حتی در صفحات اول نتایج موتورهای جستجو نیستید، بدون شک وضعیت نگران کننده است. شما باید SEO سایت حقوقی خود را استارت بزنید.
اگر بازدیدکننده زیادی از سایت خود (از گوگل و سایر نقاط) دریافت نمی کنید، باید برخی از بهترین استراتژی های سئو سایت مخصوص وکلا را در عمل به کار بگیرید.
این مراحل همچنین مخاطبان متمرکزتری را برای سایت شما به ارمغان می آورد،که به معنی تبدیل مشتریان بالقوه بیشتری است!سوال بعدی در جذب مشتریان بسیارمهم است.
آیا مخاطبانی که از تلفن همراه به وب سایت وکالت شما وارد میشوند، تجربه ای به یاد ماندنی در سایت شما خواهند داشت؟
امروزه جستجو درموبایل بر جستجو با سیستم غالب است، بایدقبول کنیم، دستگاه های تلفن همراه بر همه جنبه های زندگی ما تاثیر گذارند. بیشتر ترافیک های مربوط به شرکتهای حقوقی ازسوی تلفن همراه است.
بنابراین سایت شما باید برای موبایل بهینه شود. به هر حال، اگر بازدیدکننده تجربه خوبی در مرور سایت شما نداشته باشد، در مورد مسائل حقوقی و خدمات شما چگونه فکر می کند؟

قیمت طراحی سایت وکلا

همین الان سایت حقوقی خود را سفارش دهید!

رایگان مشاوره بگیرید