در دنیای آنلاین مطرح شوید

برای خودتان یک سایت با کیفیت عالی داشته باشید. مهم نیست کارتان چیست یا برای چه کاری نیاز به یک سایت دارید معرفی کسب و کار شخصی خودتان، نمایش نمونه کارهایتان یا فروش آنلاین محصولاتتان…

با پدید آمدن شبکه های اجتماعی متفاوت و توسعه وبلاگ های شخصی تصور میشود که نیاز به داشتن سایت های شخصی کاهش پیدا کرده است. هر چند شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها برای افراد می توانند به عنوان یک معرفی کننده آنلاین باشند، اما داشتن یک سایت شخصی تحت نام دامنه اینترنتی مختص فرد، برای کسانی که نیاز به سایت شخصی دارند، چندین برابر مفید تر میباشد. در شبکه های اجتماعی یا وبلاگ ها ، معمولا گرافیک به صورت ثابت غیرقابل تغییر است یا از امکانات گرافیکی محدودی برای تغییرات جزئی میتوان استفاده کرد. مهمترین مسئله ای که در یک سایت شخصی حائز اهمیت است، قالب و گرافیک زیبا و جذاب سایت میباشد. گرافیک و قالب سایت شخصی باید با توجه به روحیات، تخصص ها و اهدافی باشد که فرد مطابق با آنها درخواست طراحی وب سایت خود را داده است. نوع طراحی قالب وب سایت میتواند مبتنی بر عکس فرد و یا زمینه کاری او باشد.

طراحی و پیاده سازی سایتی بی‌نقص برای برند شخصی شما

تیم طراحی صدر آکادمی به آسانی می تواند هر قسمتی از وب سایت شخصیتان را با سلیقه خودتان طراحی کند و هر آنچه نیاز دارید مثل متن‌ها، تصاویر، گالری و … را به سایتتان اضافه کند.

امکانات طراحی سایت شخصی:

ارائه کنترل پنل پیشرفته با طرز کار ساده
صفحه رزومه
معرفی آدرس شبکه‌های اجتماعی خود مانند فیسبوک و … به کاربرانتان
گفتگوی آنلاین
دریافت آمار سایت
امکان درج کامنت برای بازدیدکنندگان
گالری تصاویر
فرم تماس با ما
مدیریت کاربران
خبرنامه ایمیلی و پیامکی
نظرسنجی
و…

سئو سایت شخصی

سئو مهم‌ترین مسئله ای است که در هنگام طراحی و پیاده سازی وب سایت شخصی باید به آن توجه کنید. بهبود سئو سایت باعث می‌شود تا شما در نتایج جستجو گوگل و سایر موتورهای جستجو رتبه بالاتری را داشته باشید. برای مثال کلمات کلیدی از مهم‌ترین مواردی هستند که در سئوی  طراحی وب سایت باید به آن توجه کرد. اگر در مورد سئو اطلاعات زیادی ندارید نگران نباشید، شما می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان مجموعه صدر آکادمی برای بهبود سئو سایت خود استفاده کنید.

قالب سایت خودتان را انتخاب کنید

اهداف طراحی سایت شخصی

با توجه به پیشرفت روز افزون و نقش گسترده فضای مجازی، رقابت در حوزه ی کاری هر روز بیشتر از قبل می شود، زندگی کردن در عصر دیجیتال این فرصت را به ما می‌دهد تا با طراحی سایت شخصی مهارت ها، ایده ها و رزومه ی خود را با ظاهری حرفه ای با دیگران به اشتراک بگذاریم. در واقع طراحی این سایت به اهداف مختلفی صورت می‌گیرد از جمله:

حضور در دنیای دیجیتال: اکثر مردم قبل از مراجعه به یک پزشک، وکیل و.. ابتدا با جستجوی نام او در گوگل سعی می‌کنند با دیدن سوابق و فعالیت های فرد مورد نظر از انتخاب خود مطمئن شوند. بنابراین باید وب‌سایتی متناسب با شخصیت و فعالیت خود داشته و در آن اطلاعات و رزومه خود را قرار دهید، تا مخاطب یا مشتری شما را راحت تر پیدا کرده و اطلاعات صحیح را در ارتباط با شما پیدا کند.

داشتن رزومه‌ی دیجیتال: وب‌سایت شخصی شما در صورتی که اصولی و استاندارد طراحی شده باشد، کاملا معرف شخصیت و توانایی‌های شما بوده و نیازی نیست از رزومه، افتخارات و مدارک خود بگویید یا آنها را برای کسی ارسال کنید.

جلب اعتماد: با دیدن نام و مشخصات شما در نتایج جستجوی گوگل احساس اطمینان بیشتری در کاربر ایجاد شده و با مطالعه رزومه و اطلاعات و نظرات دیگران درباره شما شناخت بیشتری نسبت به شما پیدا می‌کند، در نتیجه راحت تر به شما اعتماد خواهد کرد.

آرشیو فعالیت‌ها: نمونه‌ کارها و عکس های شما در سایت شما دسته‌بندی و آرشیو می‌شوند و به بهترین شکل و در فضایی مناسب در دسترس کاربر قرار خواهند گرفت. مقالات، اخبار، نقاضی ها، پروژه‌های طراحی و ….

طراحی سایت شخصی می‌تواند اهداف و کاربردهای بسیار متفاوتی داشته باشد، این اهداف در اصل به دارنده سایت بستگی دارند.

تعرفه و قیمت طراحی سایت شخصی