ساختمان سازی در اکثر نقاط دنیا موجب شده است که صنعت ساخت و ساز در ردیف با اهمیت ترین صنایع قرار بگیرد، این مسئله از مواردی است که نیاز پیوستن شرکت های فعال در صنعت ساختمان به فضای مبتنی بر اینترنت را که یکی از پدیده های جوامع امروزی است افزایش می دهد و طراحی سایت ساختمانی را به عنوان نخستین گام در ورود به دنیای رقابت، در جایگاه بالا تری قرار می دهد.

ساخت پروژه های عظیم، نوسازی، ساخت و ساز، معماری و عرضه محصولات ساختمانی در شرکت های ارائه دهنده خدمات، طرح ریزی و اجرا می شوند.

با توجه به تعدد این شرکت ها و حجم کثیر ساخت و ساز، بهره گیری هوشمندانه از فضای وب می تواند استراتژی های کارآمد و سود آوری را ایجاد کند.

همیشه بازار داغ بساز و بفروش در هر مملکت و کشوری مهم و حیاطی بوده است و سازندگان هم به روشهای سنتی به دنبال مشتریان خود هستند و خواهند بود. ولی با به وجود آمدن اینترنت و آگاهی نداشتن این دسته از افراد که در این صنف مشغول به فعالیت هستند, رفته رفته مشتریان خود را از دست میدهند چرا که رقبای آنها از طریق معرفی خود از این طریق میتوانند با سرعت و قدرت بیشتری سرویس ها و فعالیت های خودشان را معرفی نمایند.
نه اینکه این امکان وجود داشته باشد یا این توقع را داشت که از طریق اینترنت و وب سایت مشتریان چندین میلیون را به حساب شما واریز نمایند و منزل یا ساختمان خود را خریداری نمایند. بلکه بحث اصلی معرفی خودتان در فضای مجازی میباشد. به طوریکه میتوانید آخرین پروژه هایی که در حال انجامش هستید را با جزئیات کامل مانند تصاویر و نوشته ها و تور مجازی معرفی نموده تا مشتریان واقعی با ذهنیت بازتر اقدام به مراجعت و در نهایت خرید خود داشته باشند.

ویژگی های طراحی سایت ساختمانی

معرفی محصولات و نمایش پروژه ها و نمونه کار های شرکت و افزایش در فروش و بازاریابی اینترنتی،

از ویژگی های طراحی سایت ساختمانی می باشد.

شما با طراحی سایت ساختمان می توانید محصولات و تولیدات خود و اگهی های مشاغل و دیگر خدماتی که میخواهید به کاربران نشان دهید

را به راحتی در معرض دید کسانی که مشتری شما میباشند قرار دهید و برای آنها امکاناتی فراهم کنید که از این پس برای آشنایی و

دیدن خدمات ومحصولات شما و پرسش و پاسخ درباره آنها، نیاز به حضوردر نمایشگاه شما را نداشته باشند.

تعداد زیادی از شرکتهای ساختمانی با استفاده ازطراحی سایت ساختمانی برای کسب و کار خود،

باعث رضایت مندی مشتریان و همچنین افزایش در فروش و درآمد شرکت خود می شوند.

ابعاد طراحی وب سایت ساختمانی

پروژه های طراحی سایت ساختمانی در طیف های مختلف ذیل قابل اجراست:

طراحی سایت شرکت عمرانی
طراحی سایت پیمانکاری ساختمان
طراحی سایت تاسیسات و تجهیزات ساختمان
طراحی سایت مصالح ساختمانی
طراحی سایت معماری
طراحی سایت املاک و بنگاه های خرید و فروش ملک
طراحی سایت انبوه سازی

امکانات طراحی سایت معماری و ساختمانی:

معرفی و سابقه کاری شرکت
بخش خدمات شرکت
بخش محصولات شرکت
بخش پروژه ها و نمونه کارهای شرکت
صفحه تماس با ما
امکان ثبت سفارش آنلاین
بخش وبلاگ و خبرنامه
بخش اخبار و اطلاعیه ها
گالری تصاویر شرکت
گالری ویدئوی شرکت

امکانات طراحی سایت شرکت ساختمانی:

گرافیک زیبا و متناسب با فضای ساخت و ساز ساختمانی
امکان معرفی شرکت و توانایی ها و تجارب تان
امکان نمایش پروژه های انجام شده و در دست ساخت
امکان قرار دادن تصاویر و ویدئوهای مربوطه به همراه توضیحات
امکان ارتباط با کابران تحت عنوان مشاور و یا مشارکت در ساخت
امکان پیش فروش پروژه ها و رزرو
امکان درج نظر کاربران در خصوص به همکاری ها و پروژه ها
امکان قرار دادن اخبار و مقالات آموزشی متناسب با فضای ساخت و ساز
آشنا نمودن کاربران با نحوه انجام پروژه و فازهای آن

چرا طراحی سایت ساختمانی؟

شرکت های ساختمانی به دلیل ماهیت تخصصی و لزوم معرفی هدفمند خدمات و پروژه ها به جامعه مخاطبان، از پیشتازان استفاده از فناوری وب در سطح دنیا بوده اند. بهره گیری از ظرفیت بی نظیر و پتانسیل مضاعف فضای مجازی از مدت ها قبل به عنوان یکی از راهکارهای موثر در برندسازی و افزایش اعتبار شرکت های عمرانی مورد توجه قرار گرفته است. قطعا شما نیز به عنوان یکی از فعالان معتبر این حوزه، ضمن شناخت از شرایط بازار پر رقابت عرصه کاری خود، از قابلیت های بی بدیل یک وبسایت قدرتمند و پویا در پیشبرد اهداف شرکت کاملا آگاه هستید.

آنچه مشخص است اغلب شرکت های معتبر و قدیمی صنعت ساختمان، دارای وبسایت هستند و برای صاحبان شرکت های نوپا هم مسئله طراحی وبسایت به عنوان یکی از اولویت های انکارناپذیر مطرح است. با این وجود تجربه سالیان متمادی تعامل ما در شرکت داده ورزان با متخصصان و فعالان حوزه ساختمان بیانگر این مطلب است که اغلب مراجعه کنندگان این صنف به ما، شرکت هایی هستند که علی الرغم تجربه چند باره از داشتن یک وبسایت به دلایل مختلف از جمله ظاهرا قدیمی، پشتیبانی نامناسب شرکت طراح، به روز نبودن و . . . از وبسایت فعلی خود ناراضی هستند و تقاضای بازطراحی سایتشان را دارند.

در چنین فضایی اما هستند شرکت های ساختمانی که پایگاه الکترونیک آنها نه تنها از لحاظ فاکتورهای ظاهری و فنی بسیار جذاب و پویا می باشد بلکه به دلیل عملکرد چشمگیر در جلب اعتبار و جذب مخاطب، وبسایت به یکی از ارکان حیاتی مجموعه تبدیل شده است.

با این اوصاف پاسخ به این پرسش که “دلیل تمایز و برتری وبسایت های موفق صنعت ساختمان نسبت به سایرین چیست؟” می تواند تا حدود زیادی در انتخاب مسیر طراحی سایت ساختمان راهگشا باشد. ما در داده ورزان در خلال تعامل با طیف گسترده ای از مهندسان و مدیران عامل شرکت های ساختمانی و ارائه مشاوره های مرتبط به این مهم پی برده ایم که مانند سایر صنایع مطرح، پیاده سازی و بهره مندی از یک وبسایت قوی و به روز ساختمانی از نقشه راهی تبعیت می کند که پیروی از مسیر این نقشه راه، شما را به ایده آل مطلوبتان که همان داشتن یک وبسایت امن، پرسرعت، شکیل و مبتنی بر فناوری روز است خواهد رساند. در گام نخست شما می بایست یک شرکت مطرح و معتمد برای طراحی وبسایت خود انتخاب کنید و در این راه ضمن بررسی دقیق و موشکافانه سوابق، مجوزها و مهمتر از همه نمونه کارها، نظرات مشتریان شرکت های طراح، خصوصا در فرآیندهای پشتیبانی را جویا شوید. چه اینکه بسیار بوده اند وبسایت هایی که از لحاظ فنی عملکرد قابل قبولی داشته اند ولی به دلیل ضعف شرکت طراح در ارائه خدمات پشتیبانی، نه تنها دستاوردی برای شرکت های ساختمانی بهره بردار نداشته اند بلکه منجر به ضررهای اغلب چشمگیر مالی و زمانی شده اند. در گام دوم و پس از انتخاب شرکت مجرب و مطمئن می بایست ضمن احترام به فرآیندها و راهکارهای ارائه شده توسط شرکت طراح، تمام مساعی خود را به تامین محتوای با کیفیت بصری و متنی، ارائه جمع بندی نظرات و مشارکت مستمر در فرآیند طراحی معطوف نمایید تا بتوانند ضمن استفاده حداکثری از هنر شرکت طراح، وبسایت ایده آل خود را در زمان و با هزینه معقول تحویل بگیرید. در گام بعد و در خلال بهره برداری از وبسایت هم با نظارت و راهنمایی شرکت طراح و با نظم و دلسوزی نسبت به محتواسازی، به روزرسانی و غنی کردن محتوای وبسایت خود تلاش نمایید و البته پاداش همه این تلاشها را نهایتا از موتور جستجوی گوگل به مثابه یک قاضی عادل دریافت خواهید کرد و وبسایت شما به ابزاری برای گسترش و توسعه کسب و کار و نیل به توفیقات کاری و مالی منجر خواهد شد.

اگر شما یک شرکت چند منظوره راه و ساختمان هستید و در پروژه های معظم راه و ساختمان داخلی و بین المللی اعم از سدسازی، راه سازی و ساختمان فعالیت می نمایید.

حتما به افزایش برند و وجاهت شرکت در فضای مجازی همسنگ بزرگی و اعتبار مجموعه تان در صنف خود اندیشیده اید.
امروزه نمی توان یک شرکت ساختمانی رده بالا با رتبه های نظام مهندسی شاخص را بدون داشتن یک وبسایت داینامیک، زیبا و قدرتمند تصور کرد.
یک وبسایت خوب می تواند علاوه بر حفظ شاخصها و ارزشهای اعتباردهنده شرکت شما در میان مخاطبان، از طریق عملیاتی سازی راهکاری سئو، نقش موثری در جلب مشتریان جدید و اعتمادسازی های نوین ایفا نماید.
در بازار رو به روشد و سریع امروزی نمایش پروژه ها و گستره خدمات یک شرکت معظم ساختمانی در قالب صفحات، تصاویر و ویدئوهای یک وبسایت قوی می تواند برگ برنده ای در راهکارهای بازاریابی باشد.
با الکترونیک شدن روزافزون فرآیندهای اداری و سازمانی، درج وبسایت و اطلاعات مرتبط یه یکی از نیازهای اساسی ثبت در مناقصات اخذ پروژه بدل شده است.
اگر می خواهید در عرصه های بین المللی مشارکت داشته باشید و بازاریابی موثری در این حوزه انجام دهید قطعا داشتن یک وبسایت قوی به زبان انگلیسی از ارکان موفقیت شما خواهد بود.
اگر شما یک شرکت تخصصی و دانش بنیان در عرصه عمران و ساختمان هستید و غالبا در یک حوزه مثلا ساختمان تمرکز و عنوانمند هستید

وبسایت شما اولین مرکز بازاریابی شبانه روزی شما خواهد بود که فهرست خدمات و فعالیت های شما را بدون وقفه و در گستره جغرافیایی نامحدود منتشر خواهد کرد.
برای نمایش و معرفی بهینه پروژه ها و خدمات فنی و مهندسی، وبسایت شما یک کاتالوگ الکترونیک پویا خواهد بود که پتانسیل جلب مخاطبان فراتر از انتظار شما را خواهد داشت.
برای ما در داده ورزان همواره این دغدغه مطرح بوده که صرفنظر از طراحی یک وبسایت شکیل، زیبا و استاندارد، بتوانیم با رعایت معیارهای بین المللی طراحی و اصول اولیه سئو، نقشی هر چند کوچک در توسعه و پیشرفت کسب و کار مشتریانمان داشته باشیم. بدین منظور ساختار و چیدمان متخصصان شرکت داده ورزان به گونه ای بوده است که ضمن به کارگیری تکنیک های نوین جهانی در پیاده سازی وبسایت ها، همواره و به طور مستمر بر فرآیندهای پس از تحویل وبسایت، شامل روندهای پشتیبانی، مانیتورینگ امنیتی، بهبود زیرساخت و مهمتر از همه پاسخگویی شفاف تمرکز داشته ایم. قطعا در این راه رضایت و آسودگی خاطر شما از اطمینان به داده ورزان، پاداش وصف ناپذیر الهی به این تلاش ها خواهد بود.

گروه های که نیاز به طراحی سایت معماری و ساختمانی دارند:

تولید کننده گان تجهیزات ساختمانی مثل : بالابر ، تاور ، جک های سقفی قالب های فلزی و…

مجریان طرح ها و پروژه های ساختمانی

فروشندگان تجهیزات ساختمانی

ایجاد سایت ساختمانی برای چه گروههایی میسر می باشد؟

شرکت های خدماتی و بازرگانی

مجریان پروژه ها و ارائه دهنده خدمات ساختمانی، طراحی و دکوراسیون جهت معرفی خدمات، پروژه ها، اطلاع رسانی، ثبت سفارش و…. می توانند از این سایت ها بهره بگیرند.

مهندسان و معماران

طراحان داخلی و مهندسین می توانند از ایجاد سایت شخصی جهت معرفی سوابق علمی و کاری خود استفاده کنند.

فروشندگان تجهیزات و محصولات ساختمانی

رکت های تولیدی و عرضه کنندگان تجهیزات و وسایل ساختمانی از دیگر گروههایی هستند که برای فروش محصولات خود به صورت اینترنتی و بدون محدودیت زمانی و مکانی می توانند از طراحی سایت ساختمانی بهره مند شوند.