منظور از هدف ایجاد وب سایت خبری ساخت پایگاه و سامانه ای الکترونیکی برای قرار دادن روزانه و لحظه ای اخبار است.

این وب سایت ها بسیار مهم هستند و با بالاترین سرعت ممکن خبرهای لحظه ای را به مخاطبان می رسانند.

این وب سایت ها مزیت های بسیاری دارند که از مهمترین آن ها سرعت بالای انتشار خبر و در دسترس بودن اخبار مختلف در کسری از ثانیه می باشد.

گاهاً طراحی وبسایت خبری به صورت موضوعی انجام می‌پذیرد. این طراحی موضوعی سبب می‌شود تا ویژگی‌های منحصر به فردی مورد نیاز باشد؛ به عنوان مثال، طراحی سایت خبرگزاری که تنها خبرهای ورزشی را منتشر می‌کند با راه‌اندازی سایت خبری که خبرهای متنوعی را در طول روز انتشار می‌دهد، کاملا متفاوت بوده و نیازمند ساختار خاصی است. در نهایت می توان گفت که ساخت سایت خبری بر اساس نوع خبر و سبک فعالیت نیز می‌تواند متفاوت باشد.

در ادامه، تمامی نکاتی که به جهت طراحی سایت خبرگزاری لازم است بدانید را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت تا در نهایت اگر تصمیم به راه اندازی سایت خبرگزاری دارید، بتوانید به بهترین نحو تصمیم‌گیری خود را انجام دهید.

طراحی سایت خبرگزاری و امکانات پیشنهادی

در زمان طراحی سایت خبری، شما باید بدانید که چه قابلیت‌هایی برای سایت، مورد نظرتان است و سایت شما بر اساس چه برنامه‌ریزی پیش خواهد رفت.

هر اندازه که شما در رابطه با امکانات ایجاد وب سایت خبری به صورت واضح‌تر تصمیم بگیرید، سایت طراحی شده شما موفق‌تر عمل خواهد کرد. امکاناتی که در ادامه در رابطه با سایت خبری مورد بررسی قرار می‌گیرند، بخشی از امکاناتی هستند که توسط مجموعه صدر آکادمی به جهت ساخت سایت در حوزه خبر پیشنهاد می‌شود.

امکانات طراحی سایت خبری

امکان ایجاد دسته بندی‌های مختلف اخبار به صورت منظم و با دسترسی آسان
چند زبانه بودن، این ویژگی در طراحی سایت خبری سبب می‌شود که شما علاوه بر کشور ایران، مخاطبینی از سایر کشورها داشته باشید. شما می‌توانید سایت خود را به زبان فارسی، عربی، انگلیسی و غیره ایجاد کنید.
امکان ایجاد دسته‌بندی‌هایی مانند دسته بندی اخبار پربازدید و غیره.
امکان ایجاد بخشی در طراحی سایت خبری به جهت نمایش مهمترین اخبار یا نمایش اخبار ویژه
پنل کاملا فارسی به جهت مدیریت ساده‌تر
ایجاد قسمت خاصی در سایت خبری به جهت ایجاد خبرهای ویژه
امکان ایجاد بخشی به جهت قرار دادن اخبار مخصوص بازار سکه در سایت
امکان ایجاد بخشی به جهت قرار دادن اخبار بازار خودرو
امکان ایجاد بخشی در وب سایت خبری به جهت قرار دادن اخبار بازار ایران
امکان ایجاد بخشی به جهت ثبت نام کاربران و ایجاد دسترسی برای کاربران
امکان ایجاد چند نویسنده بودن سایت
امکان درج مدیا ازجمله ویدئو و تصاویر در طراحی سایت خبرگزاری
امکان درج روتیتر و سرتیتر و ….
امکان استفاده از ایمیل مارکتینگ و اطلاع رسانی با ایمیل به اعضای خبرنامه
امکان دسترسی به آمار دقیق بازدید در بخش مدیریت
امکان استفاده از فونت‌های فارسی به روز در زمان ایجاد وب سایت خبری
امکان ایجاد دسترسی‌ها در سطح متفاوت به خبرنگاران
و غیره
ساخت یک سایت خبری می‌تواند با امکانات متفاوتی همراه باشد، این امکانات با توجه به برنامه‌ریزی و اهداف شما توسط مشاورین صدر آکادمی به شما ارائه خواهد شد.

اهمیت طراحی سایت خبری

در سراسر کشور و جهان در هر لحظه اتفاقات جدیدی در حال روی دادن می باشد. برای مردم بسیار اهمیت دارد که در کوتاه ترین زمان از اخبار مطلع شوند زیرا بر بسیاری از جنبه های زندگی آنها تاثیر گذار است. با روش سنتی و چاپ بر روی کاغذ امکان آگاهی از اخبار در لحظه وجود ندارد. طراحی سایت خبری این مزیت را به وجود آورده که افراد جامعه قادر باشند آخرین اخبار را در سریع ترین زمان و کمترین هزینه ممکن دریافت نمایند. با طراحی سایت حرفه ای علاوه بر جلب رضایت کاربران خود قادر خواهید که به درآمدزایی نیز مشغول باشید.

قیمت طراحی سایت خبری

همین الان وب سایت خبری خود را سفارش دهید!

طراحی سایت واپلیکیشن حرفه ای

مجموعه صدر آکادمی از کادری مجرب و حرفه ای تشکیل شده است. تمامی نیازهایی که شما برای موفقیت طراحی سایت خبری خود نیاز دارید، برایتان فراهم کرده ایم. شما می توانید به منظور اطلاع رسانی مناسب تر و جذب مخاطبان بیشتر برای سایت خبری خود، درخواست طراحی اپلیکیشن موبایل نمایید. به دلیل سادگی و دردسترس بودن گوشی های همراه، این فرصت ایجاد شده که در کنار طراحی سایت خبری حرفه ای خود یک اپلیکیشن همگام و کاربرپسند داشته باشید.

با استفاده از اپلیکیشن خدماتی در زمینه خبری می توانید در هرکجا و هرلحظه در کنار کاربران خود باشید و آخرین اخبار و رویداد را به آنان انتقال دهید. به منظور مشاوره و اطلاع از شرایط و هزینه طراحی سایت خبری ، همینطور خدمات سئو و طراحی اپلیکیشن موبایل خبری می توانید با تیم مشاوران صدر آکادمی تماس برقرار کنید.